GCM31CC71H475KA03L
Partnumber:
GCM31CC71H475KA03L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V X7S 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R