GCM31CR71C106KA64L
Partnumber:
GCM31CR71C106KA64L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 16V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R