GDZJ39B-T/B
Partnumber:
GDZJ39B-T/B
Manufacturer:
PanJit International
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Zener Single 39V 3% 500mW 2-Pin DO-34 Ammo