GJM0225C1E150GB01L
Partnumber:
GJM0225C1E150GB01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15pF 25V C0G 2% Pad SMD 01005 125°C T/R