GJM0335C0J330JB01D
Partnumber:
GJM0335C0J330JB01D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 33pF 6.3V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R