GJM0335C1H1R2BB01E
Partnumber:
GJM0335C1H1R2BB01E
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0201