GJM1555C1H220FB01D
Partnumber:
GJM1555C1H220FB01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R