GJM1555C1H2R2BB01D
Partnumber:
GJM1555C1H2R2BB01D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Low ESR T/R