GJM1555C1H3R3BB01D
Partnumber:
GJM1555C1H3R3BB01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.3pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C T/R