GJM1555C1H6R8WB01D
Partnumber:
GJM1555C1H6R8WB01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 6.8pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R