GLC75-28G
Partnumber:
GLC75-28G
Manufacturer:
SL POWER ELECTRONICS
products.category:
others
Availability:
1647 in stock
SKU:
GLC75-28G
Package
AC/DC POWER SUPPLY SINGLE-OUT 28V 2.7A 75W 12-PIN