GLCR2012T100M-HC
Partnumber:
GLCR2012T100M-HC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 10uH 20% 0.38A 0.5Ohm DCR 0805 T/R