GLFR1608T2R2M-LR
Partnumber:
GLFR1608T2R2M-LR
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 0.6A 0.17Ohm DCR 0603 T/R