GMA0D3R71A103MA01T
Partnumber:
GMA0D3R71A103MA01T
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 10V X7R 20% Top/Bottom Terminal SMD 015015 125°C Bulk