GMC04X5R105K50NT
Partnumber:
GMC04X5R105K50NT
Manufacturer:
Cal-Chip Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R