GMC10CG101F100NT
Partnumber:
GMC10CG101F100NT
Manufacturer:
Cal-Chip Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R