GMC31X7R226M16NTLF
Partnumber:
GMC31X7R226M16NTLF
Manufacturer:
Cal-Chip Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 16V X7R 20% Pad SMD 1206 125°C T/R