GMK063BJ104MP-F
Partnumber:
GMK063BJ104MP-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 35V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R