GMK105ABJ105KV-F
Partnumber:
GMK105ABJ105KV-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 35V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R