GMK316AB7106KL-TR
Partnumber:
GMK316AB7106KL-TR
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 35V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R