GNM2145C1H101KD01D
Partnumber:
GNM2145C1H101KD01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Array/Network Capacitor, 50V, C0G, 0.0001uF, Surface Mount, CHIP-8, CHIP, ROHS COMPLIANT