GQM1555C2D180GB01D
Partnumber:
GQM1555C2D180GB01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 18pF 200V C0G 2% Pad SMD 0402 125°C T/R