GQM1875C2E1R6WB12D
Partnumber:
GQM1875C2E1R6WB12D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.6pF 250V C0G 0.05pF Pad SMD 0603 125°C T/R