GQM1875C2E300GB12D
Partnumber:
GQM1875C2E300GB12D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 30pF 250V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R