GQM1885C1H680JB01D
Partnumber:
GQM1885C1H680JB01D
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 68pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R