GQM22M5C2H1R0CB01L
Partnumber:
GQM22M5C2H1R0CB01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1pF 500V C0G 0.25pF Pad SMD 1111 125°C T/R