GRF172-12
Partnumber:
GRF172-12
Manufacturer:
Teledyne Technologies
products.category:
Relay
Availability:
1452000 in stock
SKU:
GRF172-12
Package
Electromechanical Relay 12VDC 400Ohm 1A DPDT(9.531x10.421x8.38)mm SMD Centigrid RF Relay