GRJ155R60J106ME11D
Partnumber:
GRJ155R60J106ME11D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R