GRJ55DR72E684KWJ1L
Partnumber:
GRJ55DR72E684KWJ1L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.68uF 250V X7R 10% Pad SMD 2220 Soft Termination 125°C T/R