GRM0225C1C220JD05L
Partnumber:
GRM0225C1C220JD05L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 16V C0G 5% Pad SMD 01005 125°C T/R