GRM0333C1E2R4WA01D
Partnumber:
GRM0333C1E2R4WA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.4pF 25V CJ 0.05pF Pad SMD 0201 125°C T/R