GRM0335C1E102JA01D
Partnumber:
GRM0335C1E102JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R