GRM0335C1E120JA01D
Partnumber:
GRM0335C1E120JA01D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 12pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R