GRM0335C1E3R3CA01D
Partnumber:
GRM0335C1E3R3CA01D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.3pF 25V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R