GRM0335C1E3R9BA01D
Partnumber:
GRM0335C1E3R9BA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 3.9pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R