GRM0335C1H120GA01D
Partnumber:
GRM0335C1H120GA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 2% Pad SMD 0201 125°C T/R