GRM0335C1H1R4WA01D
Partnumber:
GRM0335C1H1R4WA01D
Manufacturer:
Murata
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.4pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0201 125°C T/R