GRM0335C1H220JA01D
Partnumber:
GRM0335C1H220JA01D
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R