GRM0335C1H330JA01D
Partnumber:
GRM0335C1H330JA01D
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING CO LTD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 33pF, 50V, ±5%, C0G/NP0, 0201 (0603 mm), 0.012