GRM033R60J105MEA2D
Partnumber:
GRM033R60J105MEA2D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R