GRM033R60J474ME90D
Partnumber:
GRM033R60J474ME90D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R