GRM033R61A104KE15D
Partnumber:
GRM033R61A104KE15D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R