GRM033R61A105ME15D
Partnumber:
GRM033R61A105ME15D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R