GRM033R61C473KE84D
Partnumber:
GRM033R61C473KE84D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 16V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R