GRM033R61E104KE14D
Partnumber:
GRM033R61E104KE14D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R