GRM033R71E102KA01D
Partnumber:
GRM033R71E102KA01D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R