GRM033R71E103KE14D
Partnumber:
GRM033R71E103KE14D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 25V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R