GRM033Z71C104ME14D
Partnumber:
GRM033Z71C104ME14D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 20% Pad SMD 0201 125°C T/R