GRM1535C1H100JDD5D
Partnumber:
GRM1535C1H100JDD5D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R