GRM1552C1H121JA01D
Partnumber:
GRM1552C1H121JA01D
Manufacturer:
Murata
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 120pF 50V CH 5% Pad SMD 0402 125°C T/R